Si te marrim ip me Msn

Shko poshtė

Si te marrim ip me Msn

Mesazh  Betos-Hack prej Thu Jul 31 2008, 10:29Kur jemi duke folur me nje njeri e mbajme hapur faqen

shkojme:
Start
Run
Te run shkruajme CMD
Pastaj shkruajme netstat

Dhe ip qe del asht ip e atij personit
avatar
Betos-Hack
Admin

Numri i postimeve : 183
Registration date : 29/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi