Si te hapim host ne altervista.org (FOTO) (100% by AHT)

Shko poshtė

Si te hapim host ne altervista.org (FOTO) (100% by AHT)

Mesazh  Betos-Hack prej Thu Jul 31 2008, 10:24

Sė pari duhet te gjejme Proxy italiane.

Proxy italiane mund te gjeni ne:
- http://www.proxy4free.com
- http://www.xroxy.com/proxylist.php?p... &reliability=
- etj.

Pastaj veproni si ne foto:

1.2.dhe do t'ju hapet

Vėrejtje: hosti do te hapet keshtu nickname.alervista.org (pra nickname-in si e lini pastaj do
avatar
Betos-Hack
Admin

Numri i postimeve : 183
Registration date : 29/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi