Website downloader 1.17

Shko poshtė

Website downloader 1.17

Mesazh  Betos-Hack prej Thu Jul 31 2008, 10:21
Ky eshte nje program i cili ju mundeson juve te shkarkoni grumbuj te fajllave nga nje webfaqe.
Se pari i beni nje scanim faqes qe deshironi , dhe programi ju jep mundesin e shkarkimit te atyre fajllave.
Pra keni edhe mundesi te zgjedhni cilat doni ti shkarkoni


Kodi:
http://rapidshare.com/files/132419151/Website_Download_1.17.rar

avatar
Betos-Hack
Admin

Numri i postimeve : 183
Registration date : 29/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi