Gjuh Shqipe

Shko poshtė

Gjuh Shqipe

Mesazh  lirimi_cracker prej Tue Jul 29 2008, 19:28

Kėtu mund tė postoni gjthqka qė ka tė bėj me lėndėn e gjuhės dhe letėrsis
avatar
lirimi_cracker
VIP
VIP

Numri i postimeve : 19
Registration date : 29/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi