Te Gjitha Verejtjet , Lavdatat , Keshillat..!

Shko poshtė

Te Gjitha Verejtjet , Lavdatat , Keshillat..!

Mesazh  Betos-Hack prej Wed Jul 30 2008, 12:20

Gjitha Verejtjet nga Antart e thjeshte Lavdat dhe Keshillat te Flasim ketu ndermjet veti...
Dhe A Jeni te Kenaqur me punen tond deri tani Gjithqka per Hacking-TeaM Flisni ketu. Dhe p.sh ndonse keni ndonje verejtje Mos t'ju vije turp Lirisht thuane sepse nuk eshte asgje...!
avatar
Betos-Hack
Admin

Numri i postimeve : 183
Registration date : 29/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi