Me gjet passa ne MSN

Shko poshtė

Me gjet passa ne MSN

Mesazh  Betos-Hack prej Thu Jul 31 2008, 11:50

Qe ketu esht 1 program me gjet passworda per MSN pra kshtu veproni ...

Nese vjen naj kush edhe e hap emailin ne MSN tane ateher ti ja ban shpejt Remeber Me dhe Remember my Password dhe kshtu ne ket program te del passwordi i viktimes .

shpresoj se um kini kuptu, por gjithsesi per me shum provejeni, shum i thjesht dhe real.

rapidshare.com mspass.zip.html
avatar
Betos-Hack
Admin

Numri i postimeve : 183
Registration date : 29/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi