Site_Nuke (Sulmo Web Faqe)

Shko poshtė

Site_Nuke (Sulmo Web Faqe)

Mesazh  Betos-Hack prej Thu Jul 31 2008, 11:43


Dy fajllat qe i keni te bashkangjitur i dergoni ne SYstem32
dhe sulmoni pastaj..
Eshte shume efektiv..


Kodi:
http://www.ahtshare.biz/download.php?file=129088d459ee01ee7a524e651de2bc7f
avatar
Betos-Hack
Admin

Numri i postimeve : 183
Registration date : 29/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi