Si te Hackojme Shop Admin dhe te marrim Credit Carta Nga aty !

Shko poshtė

Si te Hackojme Shop Admin dhe te marrim Credit Carta Nga aty !

Mesazh  Betos-Hack prej Thu Jul 31 2008, 11:23

Kodi:
E perdora Buttonin kerko dhe kerkova nuk ekzistojke kjo tem ...
Nese ka ekzistuar me falni shume ....Nuk e kam marrur prej askujt thjesht thash ta postoj ...


Kodi:
inurl:/shopdisplayproducts.asp

Kodi:
shopdisplayproducts.aspKodi:
[url=http://www.globalasp.org.uk/store/shopdisp%E2%80%A6.asp?id=14%E2%80%B2][color=#ac3e4b]http://www.globalasp.org.uk/store/shopdisp….asp?id=14′[/color][/url]

avatar
Betos-Hack
Admin

Numri i postimeve : 183
Registration date : 29/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi