Programet tuaj Trial beni FULL

Shko poshtė

Programet tuaj Trial beni FULL

Mesazh  Betos-Hack prej Thu Jul 31 2008, 11:22Ky prog. sherben per ta ber programin tend qe e ke trial me e ber FULL.
Apo ndoshta me mir te themi ndal kohen e caktuar te trialit, dhe e perdor sa te duash ti.
Nuk po e zgjati mė shume, merreni provojeni dhe vlersonjeni.

SHKARKO


PS: eshte shum thjesht te perdoret, vetem fut programin trial qe e ke dhe ja cakton ti kohen se sa me zgjat, apo e ndal krejt hiq mos me hec koha dhe te mbetet pergjithmon.
avatar
Betos-Hack
Admin

Numri i postimeve : 183
Registration date : 29/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi