avast! Antivirus Pro 4.8.1229

Shko poshtė

avast! Antivirus Pro 4.8.1229

Mesazh  Betos-Hack prej Thu Jul 31 2008, 11:10
Avast!4 Professional edition eshte njeri nder antiviruset me te perdorur ne internet dhe gjithnje e ne perhapje me te madhe.
Pra parimi i punes se tij eshte si i cdo antivirusi tjeter , duhet bere SCAN dhe gjetur viruset.
Ky qe postova eshte njeri nder versionet e tij..
Preferohet per ata qe nuk e kan PC-n edhe aq te fort dhe qe nje antivirus si Kaspersky do ta ngarkoj ate...Avast eshte zgjedhja


-----

avast! 4 Professional Edition is a collection of high-end technologies that work in perfect synergy, having one common goal: to give you the top grade protection against computer viruses. It represents an ideal solution for any Windows-based workstation.
avast! 4 Professional Edition is a complete ICSA certified antivirus software for your company. It obtained VB100% awards in 2002/4 Virus Bulletin comparative reviews.
avast! scans for viruses, worms and Trojans: On Demand - with two User Interfaces, On Access, E-mail, during Boot Time, in File Explorer and Screen Saver. It maintains Virus Chest. Protects E-mail, HTTP, NNTP, ICQ, mIRC, Kazaa etc. True incremental updates based on iAVS technology updates twice a week virus definition file.
avast! Home/Professional now fully supports the 64-bit Windows and Vista platforms.

Kodi:
http://rapidshare.com/files/133048544/A4.8.1229.rar

avatar
Betos-Hack
Admin

Numri i postimeve : 183
Registration date : 29/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi