Rregullat e Forumit

Shko poshtė

Rregullat e Forumit

Mesazh  lirimi_cracker prej Tue Jul 29 2008, 17:08

RREGULLAT E FORUMIT

1) Postimet duhet tė bėhen nė forumet pėrkatėse. Anėtarėt janė tė lutur tė shikojnė pėrshkrimet qė ofrojnė forumet para se tė postojnė. Anėtarėt qė nė vazhdimėsi bėjnė tė kundėrtėn do tė paralajmėrohen.

2) Se pari ju kisha lut tė prezentoheni te forumi "Prezentohu" ne menyre qe tė njihemi mė mirė me njeri tjetrin.

3)Anėtarėt duhet tė postojnė nė njė mėnyrė qė tė kenė respekt pėr anėtarėt e tjerė. Abusim ose gjuhė e papranueshme nė ē'do menyėr nė drejtim tė anėtarėve ėshtė totalisht e papranueshme, dhe kjo do t'ju ēojė deri nė marrjen e njė paralajmėrimi.

4)Anėtarėt duhet tė mos harrojnė se forumi ėshtė drejtuar pėr HACK . Postime tė materialeve pornografike ose tekste, imazhe dhe linke ofensive nuk do tė tolerohen nė asnjė mėnyrė, dhe do tė ju ēojė deri nė njė paralajmėrim.

5)Reklamime tė faqeve, apo spam nėpėr nėnshkrime nuk lejohen dhe nėnshkrimi do t'ju fshihet, duke marrė edhe lajmerim pėr kėtė!

6) Ky forum ka tre (3) paralajmėrime pėr anėtarėt, brenda tre(3 )muajve. Nė qoftė se brenda kėsaj kohe merni paralajmėrimin e 4-tert ju do tė keni njė ban tė pėrkohshėm qė mund tė zgjasė nga 1 - 7 ditė.

7) Nė qoftė se ju mendoni se kėto paralajmėrime janė tė paqėndrueshme, ju jeni mė se tė mirėpritur tė kontaktoni njė Admin, vendimi i tyre ėshtė pėrfundimtar.

Cool Ē'do atempt(tentim) pėr t'u futur nė forum kur ju keni njė BAN tė pėrkohshėm duke u ri-regjistruar me njė emėr tjetėr qė nuk ėshtė nė ban list ose ndrrimi i IP per ti shpėtuar IP Ban ose ndėrrim te emailit pėr t'i shpėtuar E-mail BAN, do tė ēojė nė BAN pėrgjithmonė. Kėtu pėrfshihet edhe postimi si anonim.

9)Nese keni ndonje koment mund te kontaktoni ndonje prej Adminave.

10) BAN pėrgjithmonė jepet vetėm kur ne nuk na jepet asnje mundėsi tjetėr pėrveēėse kjo, dhe konsultim me anetarė do tė bėhėt para se tė merret vendimi.

11)Gjithashtu, anėtarėt nuk lejohen tė ndryshojnė kahjen e temave (me qellim)

12) Pėr ē'do problem mund tė kontaktoni nė adresėn lirimmi_28@hotmail.com

13) KETO RREGULLA QE SHERBEJNE PER MIREMBAJTJEN E FORUMIT DO ZBATOHEN ME RREPTESI DHE PA HEZITIM

14) Kur deshiron qe te reklamosh WebSiten Tende duhet te kesh 15 postime ne te kundertem postimi do te fshihet ose editohet nga Moderatort e ketij forumi

Shpresoj qe do ti rrespektoni rregullat qe te mos kemi komplikime
drunken
avatar
lirimi_cracker
VIP
VIP

Numri i postimeve : 19
Registration date : 29/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi